13-01-2019 00:00:00

“Kocaeli'de 31 Mart'ta bir destan yazacağız”

Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Kocaeli Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı’nda konuştu.
“Kocaeli'de 31 Mart'ta bir destan yazacağız”

Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1994 yılında İstanbul'da Belediye Başkanı seçilmesiyle Türkiye'nin ve dünyanın kaderinin değiştiğini söyledi. 

Kaya, 31 Mart'taki seçimlerin ülkenin kaderi için çok önemli olduğunu dile getirerek, "Yeni sistemin ilk seçimlerini yaşayacağız. Biz davamıza olan inancımızla çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacağız. Tüm gönülleri kazanmak için adeta büyük bir seferberlik içerisinde çalışacağız." diye konuştu.

Kocaeli'de AK Parti'nin 250 bin üyesi olduğuna ve bunun kent nüfusunun yüzde 20'sine tekabül ettiğine dikkati çeken Kaya, "Biz inşallah Kocaeli'de 31 Mart'ta bir destan yazacağız." dedi. 

Kaya, "2002'de iktidara geldiğimize yoksulluk sınırı olan 4,3 doların altında yaşayan vatandaşımızın oranı yüzde 30'du. İktidara geldiğimizde insanı merkeze alan politikalarla bu yüzde 30'u yüzde 1,5 yaptık. İnşallah ileriki dönemde bunu sıfırlayacağız. Biz 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' diyerek milletimize hizmetkar olmak için AK Partililer olarak gece gündüz çalışmaya hazırız." şeklinde konuştu.

Kaya, adayların Kocaeli'ye ve Türkiye'ye hayırlı olmasını temenni etti. 

 

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI