11-01-2019 17:05:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı'nda konuşuyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından  satır başları:

Bu parti sözünün eri bir partidir. Bu parti ahtine, kavline, davasına sadık bir partidir. AK Parti'nin en ayırıcı özelliği milletin çıkarlarını, ülkenin menfaatlerini daima kendisinin üstünde tutmasıdır. Bu hareket daima, önce vatanım önce milletim diyenlerin partisi olmuştur.

Bizim davamız, senlik benlik davası değil, memlekete hizmet davasıdır. Bizim mücadelemiz, Türkiye'yi yepyeni ufuklara kavuşturma mücadelesidir. Milli iradenin üstünde hiçbir fani güç tanımadan Türkiye'yi hayalleri ve hedefleriyle buluşturmanın kavgasını verdik.

İlkelerimizden, değerlerimizden, bizi biz yapan hasretlerden taviz vermeden siyaset yolculuğumuza devam ettik. Birileri gibi seçimlerde birlkaç oy fazla almak için polisimizin,askerimizin, gencecik evlatlarımızın canına kasteden çetelerle işbirliğine gitmedik.

CHP ve benzerleri gibi cumhuriyet adına cumhur düşmanlığı edenlerden asla olmadık. Sadece kendi seçmenimizi, sadece bize oy verenleri değil; 81 milyonun tamamını kucakladık bağrımıza bastık.

Ekonomimizi büyütürken, demokrasimizi de büyüttük. Devletimizin tüm kurumlarında kök salmasını sağladık.

Son 16 yılda, bizden önce yapılan hizmetleri milletimizin istifadine sunduk. 30 kat trilyon Trabzon'a yatırım yaptık.

Eğitimden sağlığa, ticaretten tarıma kadar Trabzon'un hangi ihtiyacı varsa onu gidermenin çabasını güttük. Bugün ikinci üniversitesiyle, hastaneleriyle, yollarıyla, gençlik merkezleriyle 41 bin seyirci kapasiteli modern stadyumuyla Trabzon'a çağ atlattık.

Yaklaşık 58 bin metre kare Avni Aker Millet Bahçesi'nin proje çalışmalarını bu ay içinde tamamlıyoruz. Zigana Tüneli ve bağlantı yollarını bu yıl bitiyoruz.

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI