HABER AKIŞI

“Terörün gündemden çıkacağı günleri göreceğiz”

 Tarih: 14-06-2018 10:30:00
Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir İl Gençlik Kollarının Gündoğdu Meydanı'nda organize ettiği, "Çay ve çiğdem bizden sohbet sizden" etkinliğine katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Çok az bir zaman sonra Kandil'in de yerle bir edilmesiyle terörün gündemden tamamen çıkacağı günleri göreceğiz." dedi.

Burada vatandaşlara çay dağıtan, İzmir'de özgü "çiğdem" diye adlandırılan ay çekirdeği yiyen Dağ, satın aldığı pamuk helvaları da çocuklara ikram etti.

Dağ, yapılan etkinliğin mevcut standart kampanyalar dışında farklı olduğuna dikkati çekerek, "Farklı şeyler üretirseniz, birtakım fikirler ortaya koyar ve icra ederseniz akılda kalır. Güzel bir organizasyon planlamışsınız." diye konuştu.

Sosyal medyanın günümüzdeki önemine işaret eden Dağ, şöyle devam etti:

"Sosyal medya her ne kadar zamanımızı alsa da belki analitik düşünme konusunda sıkıntılar olsa da sosyal medyayı daha faydalı kullanmamız gerekiyor. Özellikle siyaset yapan bizler bu mecrayı en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. 

Ben ilk defa Ramazan-ı şerifte böyle bir kampanya yaşadım. Bu ramazan da kampanyayı sonuna kadar o aç halde susuz halde daha bereketli şekilde gerçekleştirdik. Özellikle iftar programlarımız bir harikaydı. On binlerce hemşehrimizle aynı sofrayı paylaştık. 24 Haziran'a giderken çok ciddi bir avantajımız var. Ortaya koyduğumuz somut şeylerimiz var. Türkiye'de 16 yıldır başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapan Recep Tayyip Erdoğan var. Partisinde genel başkanlık dahi yapmamış, yaptırılmamış adaylar da görüyoruz. Bunların ortaya koyabileceği somut hiçbir şeyleri yok."

Dağ, AK Parti iktidarının 16 yılda tüm vaatlerini gerçekleştirdiğini vurgulayarak, "Biz, 2002'de aldığımız Türkiye'yi ekonomide, sağlıkta, ulaşımda, sosyal yardımlarda hepsinde büyüttük. Şimdi artık vatandaşımıza direk temas eden işleri hayata geçireceğiz. Türkiye'nin her şehrine millet bahçesi kuracağımızı söylemiştik, İzmir'de de 2 ya da 3 yerde böyle bir millet bahçesi kuracağız." ifadesini kullandı.

"Terör gündemden çıkacak" 

AK Parti hükumetleri döneminde terörle de etkin mücadele yapıldığını belirten Dağ, eskiden anketlerdeki "Türkiye'nin en önemli sorunu nedir?" sorusuna "terör" cevabının ilk sıralarda çıktığını bildirdi. Dağ, "Terör şu anda 3. ya da 4. sıra gündemlere düştü. Çok az bir zaman sonra Kandil'in de yerle bir edilmesiyle terörün gündemden tamamen çıkacağı günleri göreceğiz." dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AKPARTİ HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Silvan Barajı, herkesi refaha doğru götürebilecek büyük bir projenin adıdır” “Silvan Barajı, herkesi refaha doğru götürebilecek büyük bir projenin adıdır” Genel Başkan Yardımcısı Eker, Silvan ilçesinde partisinin seçim koordinasyon mer..
“Amigo diliyle bir cumhurbaşkanı adayı konuşmaz” “Amigo diliyle bir cumhurbaşkanı adayı konuşmaz” Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Ramazan Bayramı dolayısıyla..
“Selahattin Demirtaş ile beraber yol yürüyorlar” “Selahattin Demirtaş ile beraber yol yürüyorlar” Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Foça İlçe Başkanlığına bayram ziyaretinde bul..
“İstanbul ‘evet’ dediyse Türkiye ‘evet’ demiştir” “İstanbul ‘evet’ dediyse Türkiye ‘evet’ demiştir” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Yenikapı Miting Alanı'nda düzenl..
  SİYASET HABERLERİ
HDP'ye vatandaş tokadı HDP'ye vatandaş tokadı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Siirt milletvekili adaylarının katılımıyla Ku..
Saadet Partisi'nde 'terör' istifası Saadet Partisi'nde 'terör' istifası Saadet Partisi Şırnak milletvekili adayı Zeki Begiş, partisinin teröre destek ve..
Milletvekili adayı yaralıya ilk müdahalede bulundu Milletvekili adayı yaralıya ilk müdahalede bulundu Ordu'nun Korgan ilçesinde düzenlenen yayla festivalinde başından yaralanan güreş..
Marka şehir Antalya tarih yazdı Marka şehir Antalya tarih yazdı Antalya Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde tarih yazdı.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı