HABER AKIŞI

Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm fragmanı! Sen Anlat Karadeniz son bölüm ATV

 Tarih: 20-03-2018 14:00:00
Sen Anlat Karadeniz 8.bölümü ile ATV ekranlarındaydı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Mustafa'nın Vedat ile yaptığı pazarlık ortaya çıktı. Yeni bölüm fragmanında ise Mustafa'ya alınan cepheler ve kardeşlerin birbirinden uzaklaşması Saniye'nin Nefes'i hırpalamasına neden oldu. İşte, Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm fragmanı

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; ablası Mercan'ın intiharı ile Nefes ve Tahir'e olan öfkesi kat be kat artan Nazar eline silahı aldı ve ikisine doğrulttu. Nefes Tahir'in önüne atlarken, Yangaz Murat son anda ona mani oldu. Nefes yeni özgür hayatını inşa etmeye çalışırken, Tahir ona karşı hislerinde açık vermeye başlar. Artık birbirlerinden uzak duramayan Tahir ve Nefes'in durumu kimilerini sevindirirken, kimilerini de delirtecektir. Öte yandan Nefes'e karşı elindeki tüm kozları oynamaya hazır olan Vedat, Dağdevirenler ile büyük pazarlıklara girişir. Bir yandan Kaleliler'in ticari faaliyetlerine ket vururken, bir yandan da içi intikam ve kin ile dolu olan Nazar'ı kullanır. Nefes'e karşı en büyük kozu olan Nazar'ı kendine çekmeyi başaran Vedat, Nefes'in kendine gelmesini sağlayabildi mi? Sen Anlat Karadeniz 8.bölüm finalinde Asiye Yiğit'e nasıl yakalandığını annesine ve Tahir'e söyletir. Abisinin ihanetine şahit olan Tahir'in öfkesi bu sefer her zamankinden çok farklıdır. İşte, her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran Sen Anlat Karadeniz 8.bölümün hemen ardından yayınlanan, Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm fragmanı

 

Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 9.bölümü ile 21 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

Sen Anlat Karadeniz 8.bölüm izlemek için tıklayınız

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu?

Nazar'ın onlara sıktığı mermi, Tahir'i yaralamasa da kalbinden vurur. Nefes'in merminin önüne atlaması, bizim deli uşağı iyice dellendirir. Bütün sülaleyi ayağa diker ve Mercan'ın intihar girişimiyle çalkalanan Karadeniz'in Nefes'e kucak açması için tedbirler alır. Ama bu tedbirlerden bir tanesi, hem Tahir'in hem Nefes'in canını çok yakacaktır. Asiye vargücüyle Nefes'in ve Yiğit'in Karadeniz'e yerleşmesi için uğraşırken, Mustafa bir yandan kardeşine karşı duyduğu suçlulukla, bir yandan da yeni kurulan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla başetmeye çalışmaktadır. Tüm bu dertlerin arasında, Tahir'e vermek zorunda kaldığı bir söz, Mustafa'nın vicdan yükünü çok ama çok ağırlaştırır. Vedat ise, bir yandan Kalelileri batırmak için uğraşırken, bir yandan ablası Mercan'ın intihara kalkışmasının öfkesiyle yanan Nazar'a gözünü diker. Karısını ve oğlunu geri alabilmek için her fırsatı kullanmakta, Nefes'in üstüne tüm ağır silahlarıyla gitmektedir. Nefes bir yandan eski hapis hayatının yaralarını sarmaya çalışıp bir yandan yeni özgür hayatını inşa ederken, acaba fedakarlığı, onu Vedat'a götüren zaafı mı olacaktır?

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER MEDYA HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
2 yeni Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayımlandı 2 yeni Cumhurbaşkanlığı kararnamesi yayımlandı Resmi Gazete'de 11 ve 12 numaralı Cumhurbaşkanlığı Kararnameleri yayımlandı...
Çavuşoğlu net konuştu: Rahat vermeyeceğiz Çavuşoğlu net konuştu: Rahat vermeyeceğiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "FETÖ'cü teröristlere adaletin önüne çıkana k..
Katar Emiri'nden Erdoğan'a 15 Temmuz tebriği Katar Emiri'nden Erdoğan'a 15 Temmuz tebriği Katar Emiri Al Sani, Cumhurbaşkan Erdoğan'a 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik ..
Binali Yıldırım'dan dikkat çeken mesaj Binali Yıldırım'dan dikkat çeken mesaj TBMM Başkanı Binali Yıldırım "15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi" adlı fotoğraf s..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı