HABER AKIŞI

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ne anlama gelir?

 Tarih: 08-03-2018 12:00:00
Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek kötü gibi görülse de aslında iyiye yorumlanan bir rüyadır. Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek rüya sahibinin arkadaşından iyi bir haber alacağına delalet eder. Rüyanın görülme şekline göre sağlıklı ve rahat bir hayat sürdüreceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada arkadaşın ölmesi nasıl yorumlanır?

Rüyada arkadaşının öldüğünü gören kimse yakın bir zamanda mutlu bir haber alabilir. Bu haber rüyasında ölmüş olarak gördüğü arkadaşı aracılığıyla rüya sahibine ulaşabilir. Rüyadakinin aksine ölmüş görülen kişi sağlıklı ve uzun bir ömür sürer. Ölüm bazı rüyalarda müjde manası taşır. Bu rüyaya göre yakın bir zamanda iyi ve hayırlı bir haber alabilir, çok uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızı, arkadaşını tesadüfen görebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya aileniz size beklemediğiniz bir sürpriz yapabilir.

Rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin hayatında meydana gelebilecek olan olumlu ve hayırlı olaylara işarettir. Örneğin bir süredir iş hayatınızda mesleğinizde bir terfi, yükselme, takdir bekliyorsanız bu dönemde aradığınız, istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda oldukça mutlu olduğunuz bir dönem olacaktır. Bunun sebebi iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerden dolayı artacak olan maddi geliriniz ve her durumda yanınızdan ayrılmayacak ve sizi yalnız bırakmayacak olan arkadaşınızdır. Arkadaşınızla veya ailenizle çok daha fazla zaman geçirmeye fırsat bulabilirsiniz. Birlikte keyifli günler geçirebilir sizi bekleyen yoğun iş veya okul dönemi için enerji toplayabilirsiniz. Maddi anlamda sizi memnun eden gelişmeler bir süre sonra ortadan kaybolabilir bu durumun kalıcı olması için çalışmaya ve düşünmeye, üretmeye devam edilmelidir. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve hastalıklardan sakınmanız gereken bir dönem.

 

 

RÜYADA ARKADAŞININ ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK VE AĞLAMAK

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ve ağlamak kişinin yakın zamanda yaşayacak olduğu bir arkadaş buluşmasına işaret eder. Bu buluşmanın ve rüyanın asıl sebebi kişinin arkadaşına duyduğu özlemden kaynaklanmaktadır. Kişi psikolojik olarak sıkıntılı bir döneme girmiş olabilir. Bu dönemi arkadaşının ve arkadaşlarını desteğiyle birlikte atlatmak istemektedir. Arkadaşlarını yanında görmek isteyen ve onları özleyen rüya sahibi bu tür rüyalar görebilir. Kaybetme korkusu bu tür rüyalarda ağır basar. Eğer yakın zamanda bir arkadaşının başına ciddi bir olay gelmişse bu tür rüyalar görmek normaldir. Kişi arkadaşına duyduğu kaybetme korkusunu rüyasında bu şekilde yansıtmıştır. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya kişinin bir kimsenin kalbini kırdığı şeklinde yorumlanmaktadır. Arkadaşının veya ailesinden birinin kalbini bilerek veya bilmeyerek kırmış olan rüya sahibi bu durumun vicdan azabını çekiyor ve pişmanlık duyuyordur. Hataları düzeltmek için yüz yüze gelmek şart.

RÜYADA ARKADAŞININ ÖLDÜĞÜNÜ DUYMAK

Rüyada arkadaşının öldüğünü duymak rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir arkadaşı aracılığıyla hayırlı ve mutlu bir haber alacağına işarettir. Bu haber bir misafirlik haberi, düğün, bebek, başarı gibi haberler olabilir. Kişi uzun zamandır görmediği bir arkadaşının veya akrabasının geleceğini duyabilir. Müjdeli haberler alır, mutlu olur. Dönem olarak sorun ve sıkıntı yaşamayacağı, güzel şeyler yaşayacağı bir dönemdir. Çevresinden biri veya kendisi bir sağlık sorunu yaşıyor ise şifa haberi yakın zamanda gelebilir. Hastalıklardan kurtulur. Kalabalık bir grubun içine girmek durumunda kalabilir. Bu grup yeni bir iş hayatı anlamı taşıyabilir. Yeni bir iş veya aşk kapısını çalabilir. Müjdeli haberlere hazır olmalıdır.

RÜYADA ARKADAŞININ ÖLÜM HABERİNİ ALMAK

Rüyada arkadaşın ölüm haberini almak iş ve eğitim hayatında uzun zamandır beklediği güzel olayların gerçekleşmesine işarettir. Kişi uzun zamandır hayalini kurduğu şeylere kavuşacaktır. İş hayatında yükselebilir, terfi alabilir. Uzun zamandır aradığı işi bulmuş olabilir. Eğitim hayatında da aynı şekilde mezuniyete, üst kademeye geçmeye, başarılı olmaya işarettir. Genel olarak başarılı bir dönem geçirecektir. Çevresinde kendisini oldukça kıskanan insanlar olabilir. Bu insanlardan biri veya bazıları rüya sahibinin kendi arkadaşları da olabilecektir. Bu rüya dolaylı yollardan kişinin arkadaşlarıyla olan arasının bozulmasına işarettir. Eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa önlemini mutlaka almalı ve dostluklarına sahip çıkmalıdır. Maddi anlamda bu dönemde geliri artacaktır. Eğer bir arkadaşına borcu var ise bu dönemde borcunu kapatabilecektir. Arkadaşları ile yaşayacak olduğu sorunlar iş hayatına yansımamalı aksi takdirde bu dönem kısa sürebilir.

RÜYADA ÖLMÜŞ ARKADAŞINI GÖRMEK

Rüyada ölmüş arkadaşını görmek rüya sahibinin geçmiş yaşantısında bazı pişmanlıkları olduğuna işaret olabilir. Bu pişmanlıklar gençliğin vermiş olduğu bazı fevrilikler ile yapılmış olabilir. Arkadaşların arasında yaşanan önemli veya önemsiz bazı sorunlar, gerginlikler rüyayı gören kişinin kafasını olması gerekenden daha fazla kurcalamaktadır. geçmişe duyduğu özlem, yaşanmışlıklarındaki sorunlar kendisini bugünden koparıyor ve sürekli geçmiş düşüncelere sürüklüyordur. Bu durumun önüne geçmeli ve bugünü kaybetmemelidir. Yeni arkadaşlar edinebileceği bir dönem olabilir. Yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girebilir. Bu ortamlarda olabildiğince kendi gibi davranmalı ve insan kazanmalıdır. Yalnızlık çekmesi nedeniyle de bu tür rüyalar görmesi muhtemeldir. Bu nedenle hayatına birilerini almalı, arkadaş edinmeli veya birini sevmelidir. Kısa süre içerisinde karşısına çıkan kısmetleri değerlendirmeli, geçiştirmemelidir. Kendisine en iyi gelecek olan tek şey, kalabalık ve eğlenceli ortamlardır.

RÜYADA ARKADAŞININ VURULARAK ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Bir ateşli silah ile arkadaşınızın öldüğünü gördüyseniz, hızlı bir şekilde yayılacak olan haberden söz edilebilir. Bu haber sağlık konusunda olabileceği gibi, bir ayrılıkla ilgili de olabilir. O an hayatında olan önemli konulardan birisi ile ilgili meydana gelecek olan olay, çoğu insan tarafından dillendirilecektir. İnsanlar tarafından konuşulacak olan bu olayın da yüksek etkili bir konu hakkında olacağı tahmin edilebilir.

RÜYADA ARKADAŞININ İNTİHAR EDEREK ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

İntihar konusu, insanın kendisine vereceği zararı simgeler. Yani, doğrudan bir yoruma müsaittir. Arkadaşınız tarafından yapılacak olan bir hata, kötü bir dönem geçirmesinin yanı sıra, hayatının kalanında da önemli yere sahip olacak bir olay yaşamasına neden olabilir. Görüldüğü gibi bu tür bir rüyanın yorumu, oldukça kötümserdir. Buradan hareketle, alınacak olan kararlarda daha titiz davranmak gerektiğini hatırlamalısınız.

RÜYADA BİRİNİN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada birinin öldüğünü görmek kişinin iç dünyasında problemleri olduğu kişilerin olduğuna bir işarettir. Bu problemler kişinin kendi kişisel problemleridir. İş hayatında, okul hayatında, aile hayatında sevmediği, görmekten mutlu olmadığı, tanımak istemediği insanlar olabilir. Bu rüya kişinin bu insanlara nasıl bir gözle baktığının işareti olabilir. Yakın zamanda kendisine bir arkadaşlık teklifi sunulmuş ise çok yüksek oranla bu isteği kabul etmemiştir. İnsanların kendisine ilgi duymasından rahatsız olması, insanlardan da rahatsız olmasına sebep olmaktadır. İnsanlara duyduğu rahatsızlık ve bıkkınlık bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Eğer rüyada bir kimseyi öldüren kişi rüya sahibi ise bu bıkkınlığını, başkası öldürüyor ise bu rüya sahibinin o kişiye karşı olan sevgisizliğini göstermektedir. 

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde kıyafetle alakalı engelleri aşmış bulunuyoruz” “Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde kıyafetle alakalı engelleri aşmış bulunuyoruz” Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı, Okçuluk Araştırmaları Enstitüsü Açılış tö..
“Değişim talebi milletin talebidir, bu talebi ıskalarsak 2019’da çok şeyi ıskalayabiliriz” “Değişim talebi milletin talebidir, bu talebi ıskalarsak 2019’da çok şeyi ıskalayabiliriz” Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayını ..
“Yarınımız bugünden daha güzel, geleceğimiz daha parlak daha aydınlık olacak” “Yarınımız bugünden daha güzel, geleceğimiz daha parlak daha aydınlık olacak” Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Valiliği ve Belediyesince Altınpark Sosyal Te..
Başbakan Yıldırım, Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nin açılışında konuştu Başbakan Yıldırım, Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nin açılışında konuştu Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Üniversitesi’nin Prof. Dr. Erdoğan Büyükkasap..
  BİTCOİN SANAL PARA HABERLERİ
Güneydoğu'da Bitcoin alarmı! Güneydoğu'da Bitcoin alarmı! Kaçak elektrik kullanımının yoğun olduğu bölgelerde, Bitcoin üretildiği ihbarı a..
Bitcoin'in resmen çakıldı Bitcoin'in resmen çakıldı Geleceğin para piyasası olarak ilan edilen kripto para piyasasında, Bitcoin bir ..
Bitcoin Meclis gündemine geldi Bitcoin Meclis gündemine geldi Maliye Bakanı Naci Ağbal, her geçen gün değerini artıran sanal para birimi Bitco..
Avrupa Birliği'nden Bitcoin çağrısı Avrupa Birliği'nden Bitcoin çağrısı AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Dombrovskis, Bitcoin'in gerçek bir para birimi ol..
  SİYASET HABERLERİ
Hollanda'dan Türkiye ve Afrin çıkışı! Hollanda'dan Türkiye ve Afrin çıkışı! Hollanda Başbakanı Mark Rutte, Hollanda Parlamentosu'nda yaptığı açıklamada, Tür..
Erdoğan'dan flaş 'Baykal' talimatı! Erdoğan'dan flaş 'Baykal' talimatı! Beynindeki damar tıkanıklığı nedeni ile 51 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra ted..
Hükümet'ten ABD'ye:  Hala anlayamadınız Hükümet'ten ABD'ye: Hala anlayamadınız Başbakan Yardımcısı Bozdağ Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili "Son açıklamaları gös..
Türkiye'den BAE'ye tokat gibi 'tehdit' yanıtı Türkiye'den BAE'ye tokat gibi 'tehdit' yanıtı Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, BAE Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Z..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı