HABER AKIŞI

ÖNDER'den 'İmam Hatip Gençliği' programı

 Tarih: 12-04-2018 12:00:00
ÖNDER İmam-Hatipliler Derneği İmam Hatip Gençliği Programı düzenlendi.

İmam hatip gençliği söyleşi ÖNDER Genel başkanı Halit Bekiroğlunun sunumu ile Sultanbeyliği Şehit Muhammed Fazlı Demir Kız Anadolu İmam Hatip lisesi Okulunda gerçekleştirildi..

Şehit Muhammed Fazlı Demir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleşen  Programa  ÖNDER  Genel Başkanı Halit Bekiroğlu,  HAK-İŞ Konfederasyon İstanbul İl Başkanı Mustafa Şişman, Sultanbeyli İlim yayma İlçe Başkanı  Efrail Zengin, Sultanbeyliği  İmam Hatip Derneği Başkanı  Özcan Karakuş, STK temsilcileri, Okul yönetimi, Öğretmenler ve  Öğrenciller katıldı.Okul Müdürü Fatih Keleş öğrencilere daha güzel ve kaliteli bir gelecek için düzenledikleri İmam Hatip gençliği söyleşi için  ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğluna plaket takdim etti.

ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu, konuşmasında Bizi diğer varlıklardan ayıran özelliğimiz düşünüyor olmamız gerektiğini düşünen bir varlık olmak istiyorsak bilgiye ihtiyacımız var bilgi insanı düşünceye götürecek  "Düşünmenin gereği kitap okumaktır. Kitap okumadan bilgi sahibi olunmaz. Kitap okumadan kültürlü bir insan olunmaz. Kitap okumadan düşünen insan olunmaz." diyerek sözlerine devam etti. Biz kendimizi iyi yetiştirerek Türkiye'nin gelişmesinde katkımız olacağını dile getirdi Türkiye'nin gelişmesinde imam Hatip okullarının çok büyük katkısı olmuştur'' dediHalit Bekiroğlu konuşmasında Bilgi sadece yetmiyor bilgiyi imanla desteklememiz hatta daha doğrusu bilgi imana tabi olması lazım,  bilgi imanı takip etmesi lazım imanın önüne geçerse sıkıntı olur dedi konuşması sonunda  Okul müdürü Fatih Keleşe,  okul öğretmenlerine ve öğrencilerine ayrı ayrı teşekkür etti.

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER EĞİTİM HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Devletin şefkatli eli kazazedelerimizin üzerindedir” “Devletin şefkatli eli kazazedelerimizin üzerindedir” Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 8 Temmuz'da m..
“Buranın, Türkiye’nin en güzel yeri olması gerekiyor” “Buranın, Türkiye’nin en güzel yeri olması gerekiyor” Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Ankara Doğantepe Mahallesi'nde yaptırılan..
“Türkiye ne kadar gelişirse gelişsin, esnafımızın yeri ayrı” “Türkiye ne kadar gelişirse gelişsin, esnafımızın yeri ayrı” Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, veren İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odala..
“Trafik sorununun minimuma indirildiği çok önemli bir hayat kurtarıcı rol oynayacak” “Trafik sorununun minimuma indirildiği çok önemli bir hayat kurtarıcı rol oynayacak” Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, basın ofisinden açıklama yaptı.
  SİYASET HABERLERİ
CHP’li Tüzün, son sayıyı açıkladı CHP’li Tüzün, son sayıyı açıkladı CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Olağanüstü Kurultay için toplanan imzaları..
Anastasiadis bu kez çizgiyi fena aştı! Anastasiadis bu kez çizgiyi fena aştı! Kıbrıs'ta, AGİT'in desteğiyle Türk ve Rum gazeteciler için hazırlanan tavsiye ni..
AB ülkesi kararı verdi! Konya'da sandık kurulacak AB ülkesi kararı verdi! Konya'da sandık kurulacak İsveç'te eylül ayında yapılacak genel ve yerel seçimler için bütün yurt dışı tem..
Hulusi Akar'dan veda mesajı Hulusi Akar'dan veda mesajı Milli Savunma Bakanı olan Hulusi Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne veda mesajı ya..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı