HABER AKIŞI

Muharrem İnce'nin ahlaksız kitabı: Tatanka

 Tarih: 18-06-2018 17:05:00
İnce'nin Tatanka ismiyle çıkardığı kitabında "Leylek bacaklım, Mastürbasyon" gibi başlıkların yer aldığı ahlaksız içerikli şiirleri yer alıyor.

24 Haziran 2018'de yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde CHP,  Yalova milletvekili, fizik öğretmeni Muharrem İnce'yi cumhurbaşkanlığına aday gösterdi.

İNCE'NİN BEL ALTI ŞİİRLERİ

 

 

Her fırsatta fizik öğretmeni olduğuna, dini değerlerine ve kendisine "Hacı Muharrem" dendiğine vurgu yapan İnce, adaylığının açıklandığı günden bu yana da sağ kesime göz kırpmak için ibadet pozları vermekten geri durmuyor.

Kendisine Hacı Muharrem dendiğini söyleyen İnce'nin yıllar önce yazdığı ve Tatanka adını verdiği şiir kitabındaki eserleri ise hayli ilgi uyandırıcı.

ERDOĞAN'IN DA GÜNDEMİNDE

24 Haziran öncesi Samsun'da konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün sosyal medyanın gündemine gelen CHP'nin adayı Muharrem İnce'nin Tatanka adını verdiği ve ahlaksız içerikli şiirlerinin de yer aldığı kitaptan bahsetti.

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Flash HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“İleride herhangi bir grubun böyle bir girişimde bulunması mümkün olmayacak” “İleride herhangi bir grubun böyle bir girişimde bulunması mümkün olmayacak” Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı, SETA Vakfının ABD'nin başkenti Washington..
“Devlet aklı bir siyasi aklın ürünü değilse o devlet aklı kaçınılmaz olarak vesayet üretir” “Devlet aklı bir siyasi aklın ürünü değilse o devlet aklı kaçınılmaz olarak vesayet üretir” Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Uluslararası Darbe ile Müca..
“Bu birlik ve beraberlik, ülkemizin geleceğinin teminatıdır” “Bu birlik ve beraberlik, ülkemizin geleceğinin teminatıdır” Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"..
  SİYASET HABERLERİ
Danıştay üyelikleri seçimi Resmi Gazete'de Danıştay üyelikleri seçimi Resmi Gazete'de Danıştay üyeliklerine Abdurrahman Madan, Ahmet Murat Altuğ, Şaziye Fırat Civelek..
CHP'de kurultay imzalarında son durum CHP'de kurultay imzalarında son durum CHP Parti Meclisi üyesi Erdal Aksünger, olağanüstü kurultay için imza sayısının ..
Korkutan iddia: Beyaz Dul, Türkiye’yi de... Korkutan iddia: Beyaz Dul, Türkiye’yi de... İngiltere'nin çok satan gazeteleri bugün korkunç bir iddiayı gündeme getirdi. 20..
Reuters'tan sürpriz Patriot iddiası! Türkiye ile.. Reuters'tan sürpriz Patriot iddiası! Türkiye ile.. İngiliz haber ajansı Reuters, ABD'nin Türkiye'ye Patriot hava savunma sistemi sa..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı