HABER AKIŞI

Erdoğan: Yüz yüze görüşünce sayı artıyor ama...

 Tarih: 20-10-2017 01:15:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT World Forum'unda 'Dünya 5'ten büyüktür' sözüne bazı ülkelerin verdiği tepkiyle ilgili soruya esprili bir yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT WORLD Forum'unda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Dünya 5'ten büyüktür" sözleri dolayısıyla bazı ülkelerin tepki gösterdiği hatırlatılarak yöneltilen "Siz bunu söyledikten sonra farklı çevrelerden tepkiler aldınız. Ama Size destek veren ülkelerin sayısı da giderek artıyor. Öyle değil mi?" sorusu üzerine "İkili görüşmeleri yaptığımız zaman artıyor." sözleriyle cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu cevabı salonda gülüşmelere neden oldu.

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti:

"Fakat o güçlülerin karşısına geldikleri zaman kalkıp da 'dünya 5'ten büyüktür' diyemiyorlar. Niye? Bir yerden bağlılıkları var. "

  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Türkiye’nin şahlanma vakti geldi” “Türkiye’nin şahlanma vakti geldi” Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, İzmir teşkilatı tarafından Buca ..
“Bir pehlivan kendi kategorisinde olmayanla meydana çıkmaz” “Bir pehlivan kendi kategorisinde olmayanla meydana çıkmaz” Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, HaberTürk televizyonunun ca..
Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal, Kahramanmaraş‘ta ziyaretlerde bulundu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ünal, Kahramanmaraş‘ta ziyaretlerde bulundu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, seçim çalışmalarını Kahrama..
“Yeni bir strateji belirledik, ülke topraklarına gelmeden terörü bulunduğu yerde yok etmek.” “Yeni bir strateji belirledik, ülke topraklarına gelmeden terörü bulunduğu yerde yok etmek.” Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'de bir otelin kongre merkezinde muhtarlarla bulu..
  SİYASET HABERLERİ
İnce'den skandal 'dershane ve prim' savunması İnce'den skandal 'dershane ve prim' savunması CHP'nin adayı Muharrem İnce, daha önce sahibi olduğu dershanede 11 öğretmenin si..
İnce: Onlar bana gelince kazanacağımı anladım İnce: Onlar bana gelince kazanacağımı anladım CHP'nin adayı Muharrem İnce, Mersin'de Tevfik Sırrı Gür Stadı yanındaki alanda d..
Erdoğan: Benden randevu istediler, vermedim! Erdoğan: Benden randevu istediler, vermedim! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Mehmet'in Gezegeni Seçim Özel' programında ..
TSK'dan Münbiç hattında yeni devriye! TSK'dan Münbiç hattında yeni devriye! TSK ve ABD unsurlarınca, Fırat Kalkanı Harekatı alanıyla Münbiç arasında kalan h..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı