12-02-2019 14:15:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kastamonu'da konuşuyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Dün İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize rabbimden rahmet diliyorum.

Türkiye sürekli ileri gitmeye mecburdur. Yerimizde saydığımız gün, gerilemeye başladığımız gündür. Birbirimize menfaat, para-pul, makam için değil, Allah için seveceğiz.

Geçtiğimiz 17 yılda, gönül dünyamızı sonuna kadar açarak,gece gündüz çalışarak, ülkemizin tüm imkanlarını harekete geçirerek Türkiye şemsiyesini büyüttük. Halka, tepeden bakanların aksine, milletin iradesinin üzerindev irade tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Gurur, kibir olmayacak dedik. Çünkü gurur da kibir de Allah'a aittir.

Her alanda potansiyelimize güvenerek attığımız adımlarla ekonomimizi güçlendirdik. Karanlık planları yırtarak geleceğimizi aydınlattık. Bize bunun için düşman oldular. İnsanlarımıza güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular. Zalimlere sessiz kalmadığımız, diline, dinine, rengine bakmadan mazluma sahip çıktığımız için bize düşman oldular. Türkiye'yi fetret devrinden, faslı hazandan çıkarttığımız için bize düşman oldular. Asırlardır bize dayatılan kalıpları yıkıp geçtiğimiz için bize düşman oldular. Peki bundan pişman mıyız? Asla. Tam aksine, maruz kaldığımız bu düşmanları beraat belgemiz olarak görüyorum.

AK Parti'ye bu sebebplerle saldıranların hedefleri aslında Türkiye'dir. bunun için 2023 hedeflerimize bunun için sahip çıkıyoruz.

  FACEBOOK YORUM
Yorum

  Diğer Haberler

YUKARI