15-03-2019 00:00:00

"Bizde görevler asla bitmez, bayrağı devrederiz ama koşmaya devam ederiz”

Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve  Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'in proje tanıtım toplantısında konuştu.
"Bizde görevler asla bitmez, bayrağı devrederiz ama koşmaya devam ederiz”

Karaaslan, 31 Mart akşamı Atakum'da farklı bir dönemin Zihni Şahin ile başlayacağını söyledi.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya yaptığı hizmetler için teşekkür eden Karaaslan, şunları kaydetti:

"Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin ile mevcut Belediye Başkanımız İshak Taşçı, partimizin tüm kademelerinde görev yapan arkadaşlarımız gibi kol kola, omuz omuza yola devam edecekler. Çünkü biz inanıyoruz ki bizde görevler asla bitmez, bayrak yarışı gibi bakarız, bayrağı devrederiz ama koşmaya devam ederiz. Belki de en güçlü tarafımız budur. İnanıyorum ki Zihni Şahin'in tanıtımını yaptığı projelerde her birimiz kendimizi bulacağız. Kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, çocuğuyla, engellisiyle iş arayan genciyle, belki yeni bir hayat kuran yeni evlenmiş çiftle, kısacası bu şehri oluşturan bizler ilçemizden beklentilerimizi bu projelerde bulacağız." 

Karaaslan, Cumhur İttifakı'nın Samsun'da çok güçlü projelerle yola çıktığına işaret ederek, şöyle devam etti:

"Çok iddialıyız, hiçbir dönemde olmadığı kadar iddialıyız. 1919'un 100'üncü yılına yakışacak ve önümüzdeki yüz yıla hedef koyacak, 100 yıl sonrasını şekillendirecek tarihi bir dönemden geçtiğimizin farkındayız. İşte bu nedenle gerek şehircilik anlamında gerek yaşam kalitesi anlamında gerek mekansal düzenlemeler gerek toplumun her kesimin ihtiyaç duyduğu yenilikçi yeni çözümler noktasında inşallah Samsun'da çok önemli projelerin hayata geçeceği bir dönem yaşayacağız." 

  FACEBOOK YORUM
Yorum

  Diğer Haberler

YUKARI