HABER AKIŞI

“Terörün gündemden çıkacağı günleri göreceğiz”

 Tarih: 13-06-2018 20:30:00
Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir İl Gençlik Kollarının Gündoğdu Meydanı'nda organize ettiği, "Çay ve çiğdem bizden sohbet sizden" etkinliğine katıldı.

Burada vatandaşlara çay dağıtan, İzmir'de özgü "çiğdem" diye adlandırılan ay çekirdeği yiyen Dağ, satın aldığı pamuk helvaları da çocuklara ikram etti.

Dağ, yapılan etkinliğin mevcut standart kampanyalar dışında farklı olduğuna dikkati çekerek, "Farklı şeyler üretirseniz, birtakım fikirler ortaya koyar ve icra ederseniz akılda kalır. Güzel bir organizasyon planlamışsınız." diye konuştu.

Sosyal medyanın günümüzdeki önemine işaret eden Dağ, şöyle devam etti:

"Sosyal medya her ne kadar zamanımızı alsa da belki analitik düşünme konusunda sıkıntılar olsa da sosyal medyayı daha faydalı kullanmamız gerekiyor. Özellikle siyaset yapan bizler bu mecrayı en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. 

Ben ilk defa Ramazan-ı şerifte böyle bir kampanya yaşadım. Bu ramazan da kampanyayı sonuna kadar o aç halde susuz halde daha bereketli şekilde gerçekleştirdik. Özellikle iftar programlarımız bir harikaydı. On binlerce hemşehrimizle aynı sofrayı paylaştık. 24 Haziran'a giderken çok ciddi bir avantajımız var. Ortaya koyduğumuz somut şeylerimiz var. Türkiye'de 16 yıldır başbakanlık ve cumhurbaşkanlığı yapan Recep Tayyip Erdoğan var. Partisinde genel başkanlık dahi yapmamış, yaptırılmamış adaylar da görüyoruz. Bunların ortaya koyabileceği somut hiçbir şeyleri yok."

Dağ, AK Parti iktidarının 16 yılda tüm vaatlerini gerçekleştirdiğini vurgulayarak, "Biz, 2002'de aldığımız Türkiye'yi ekonomide, sağlıkta, ulaşımda, sosyal yardımlarda hepsinde büyüttük. Şimdi artık vatandaşımıza direk temas eden işleri hayata geçireceğiz. Türkiye'nin her şehrine millet bahçesi kuracağımızı söylemiştik, İzmir'de de 2 ya da 3 yerde böyle bir millet bahçesi kuracağız." ifadesini kullandı.

"Terör gündemden çıkacak" 

AK Parti hükumetleri döneminde terörle de etkin mücadele yapıldığını belirten Dağ, eskiden anketlerdeki "Türkiye'nin en önemli sorunu nedir?" sorusuna "terör" cevabının ilk sıralarda çıktığını bildirdi. Dağ, "Terör şu anda 3. ya da 4. sıra gündemlere düştü. Çok az bir zaman sonra Kandil'in de yerle bir edilmesiyle terörün gündemden tamamen çıkacağı günleri göreceğiz." dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AKPARTİ HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“İstikrarı çok güçlü bir hükümet olacak” “İstikrarı çok güçlü bir hükümet olacak” Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl İl Başkanlığında düzenlediği basın..
“Türkiye kazandı, bu seçimin kaybedeni yoktur” “Türkiye kazandı, bu seçimin kaybedeni yoktur” Başbakan Binali Yıldırım, Genel Merkez'de vatandaşlara hitap etti.
Başbakan Yıldırım, seçim sonuçlarını Başbakanlık Resmi Konutunda ailesiyle izledi Başbakan Yıldırım, seçim sonuçlarını Başbakanlık Resmi Konutunda ailesiyle izledi Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, seçim sonuçlarını Başbakanlık Re..
“Milli ajansımızın tehdit edilmesi kabul edilemez” “Milli ajansımızın tehdit edilmesi kabul edilemez” Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Genel Merkez önünde basın m..
  SİYASET HABERLERİ
Silip süpürdü! Seçimi Erdoğan kazandı, Yunan coştu Silip süpürdü! Seçimi Erdoğan kazandı, Yunan coştu Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Türkiye’deki seçimlerin son derece demokrat..
Meclis'te ilk otutumu Baykal yerine o yönetebilir! Meclis'te ilk otutumu Baykal yerine o yönetebilir! 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi sonuçlarına göre, 79 yaşındaki Deniz Bayk..
Çelik: Gün sırtını Toroslara yaslayanların günüdür Çelik: Gün sırtını Toroslara yaslayanların günüdür Antalya'nın Alanya ilçesinde Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi s..
Erdoğan'ın rekor kırdığı il belli oldu Erdoğan'ın rekor kırdığı il belli oldu 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminin resmi olmayan sonuçlarına gör..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı