HABER AKIŞI

“Hep birlikte inşallah seçimde cumhurbaşkanımızı en yüksek oyla yeniden seçeceğiz”

 Tarih: 13-06-2018 19:30:00
Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Rize Valiliği önünde düzenlenen mitingde konuştu.

Yazıcı da Rize'nin muhteşem bir görüntü oluşturduğunu dile getirerek, "Hep birlikte inşallah seçimde cumhurbaşkanımızı en yüksek oyla yeniden seçeceğiz. Hazır mıyız? Güçlü hükümet, güçlü hükümetle birlikte güçlü meclis, aynı zamanda meclis ekibinde de AK Parti listesini onaylamaya hazır mısınız? Rize'ye yakışan bu." diye konuştu.

Rize'nin Türk siyasetine her zaman damga vurduğunu söyleyen Yazıcı, "Sezgileri güçlüdür, doğru iş yapar, yanılmaz, finali tam yapar. İki seçim bir arada, cumhurbaşkanımızı seçeceğiz yeni hükümet sisteminde. Güçlü hükümet. Güçlü hükümette güçlü parlamento grubu, AK Parti grubu hayati derecede önemlidir. Hiçbir Rizeli'nin fantezi yapma şansı yok. Dolayısıyla finali tam yapacağız. Üstü şiş altı kaval olmaz. Kararlı mıyız? Sizinle gurur duyuyorum." ifadesini kullandı.

Yazıcı, Ovit Tüneli'nin açılış törenine gittiklerini de hatırlatarak, şunları kaydetti:

"Az önce saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza refakat ettik Ovit Tüneli'nde. Fırtına, kar yağıyor kar, dolu dolu. Bereket. Hayalleri gerçekleştirdik. Eminim ki Cumhurbaşkanımız onlardan size söz edecek. Biz sizden güç alıyoruz, sizi seviyoruz. Sizler bize güveniyor musunuz? Allah razı olsun, sizleri sevgiyle saygıyla selamlıyorum. İnşallah durmak yok, yola devam."

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER AKPARTİ HABERLERİ
  AKPARTİ HABERLERİ
“Bu zihniyete bir kez daha ‘dur’ diyeceğiz, geçit vermeyeceğiz” “Bu zihniyete bir kez daha ‘dur’ diyeceğiz, geçit vermeyeceğiz” Genel Sekreter Fatih Şahin, partisince Mamak ilçesi Yeşilbayır Mahallesi'nde düz..
“SÜTAŞ gibi tesislerin farkı, yerli girdi kullanmalarıdır” “SÜTAŞ gibi tesislerin farkı, yerli girdi kullanmalarıdır” Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, SÜTAŞ tarafından Bingöl'ün merkez Sarıçiç..
“Terör örgütleriyle her ne olursa olsun, her platformda mücadelemizi sürdüreceğiz” “Terör örgütleriyle her ne olursa olsun, her platformda mücadelemizi sürdüreceğiz” Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediyesi Tomruk Kafe'de d..
“Önümüzdeki dönemde beş hedef sektör üzerinde büyümeyi sağlamak istiyoruz” “Önümüzdeki dönemde beş hedef sektör üzerinde büyümeyi sağlamak istiyoruz” Başbakan Binali Yıldırım, ATV-A Haber ortak canlı yayınında katıldığı programda ..
  SİYASET HABERLERİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta halka hitap ediyor...
Hayrettin Hoca uyardı: Ölümün tecrübesi olmaz Hayrettin Hoca uyardı: Ölümün tecrübesi olmaz Prof. Hayrettin Karaman 24 Haziran seçimleri öncesi "Ölüm tecrübe edilemez ve so..
En yüksek seçmen artışı Güneydoğu'da En yüksek seçmen artışı Güneydoğu'da 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimine y..
AK Parti'nin rekor kıracağı il AK Parti'nin rekor kıracağı il Türkiye 24 Haziran Pazar günü tarihinin en kritik seçimine gidiyor. Haber7.com o..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
Yukarı